;

wiosenne początki: -15% z kodem STAY na markę trespass | - 5% z kodem ALLP na markę alpine pro

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

ONLY HOT

ONLY HOT

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Sklep online - ogrzewacze i ocieplacze jednorazowe do rąk z naturalnych składników - bezpieczne w użytkowaniu

Only Hot to japońska firma zajmująca się produkcją przenośnych jednorazowych ogrzewaczy. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1904 roku, wprowadzając do oferty coraz to nowsze produkty. Obecnie marka Only Hot należy do Grupy Zeta®, włoskiej firmy farmaceutycznej, która od 2008 r. specjalizuje się w produkcji szerokiej grupy produktów medycznej klasy 2a i jest powiązana kapitałowo oraz know-how z japońską grupą St. Corporation. Sztampowym produktem Mycoal, będącym w spółce z Only Hot są klejowe podgrzewacze do ciała, zapewniające komfort nawet w najniższych temperaturach. Produkcja ogrzewaczy ONLY HOT odbywa się w Neapolu w zgodzie z europejskimi standardami zatrudnienia, spełniając kryteria jakości ISO9001/CE.

Wygodne ogrzewacze do rąk są dostępne w pakietach: HAND WARMER ONLY HOT - 1 para , HAND WARMER ONLY HOT - 3 pary, HAND WARMER ONLY HOT - 5 par

Ogrzewacze do palców u stóp są dostępne w pakietach: TOE WARMER ONLY HOT - 1 para , TOE WARMER ONLY HOT - 3 pary TOE WARMER ONLY HOT - 5 par

Ogrzewacze Only Hot - Warmers | Najlepsze jednorazowe ogrzewacze | Wysoka jakość

Wszystkie produkty Only Hot, posiadają wymagane atesty, w tym certyfikat jakości ISO 9001, gwarantujący bezpieczne użytkowanie. Decydując się na zakup w TourSport jednego z ocieplaczy masz pewność, że wybrany przez Ciebie asortyment cechuje najwyższa jakość, która nie zawiedzie Cię podczas górskich wypraw, narciarskich wypadów, czy wszędzie tam, gdzie będziesz potrzebował go użyć. Only Hot to cała kolekcja ocieplaczy, które służą do ochrony najbardziej marznących części ciała czyli rąk, palców i nóg. Produkty są bezpieczne dla środowiska naturalnego, gdyż ciepło wyzwalane jest w reakcji egzotermicznej.

Only Hot do rąk, stóp, palców i innych części ciała | Sklep internetowy

Ogrzewacze do rąk sprawdzą się podczas zimnych dni, rozgrzewając palce. W zestawie standardowo znajdują się dwie sztuki, których działanie wynosi do 10 godzin, w zależności od temperatury powietrza. Nie zaleca się stosowania produktów na gołe ciało, gdyż wydzielająca się temperatura może podrażnić skórę, a nawet ją poparzyć. Pamiętajmy, aby asortyment Only Hot stosować zgodnie z instrukcją użytkowania, czyli tak, aby pomiędzy ciałem, a podgrzewaczem zawsze znajdowała się warstwa ubrania, w postaci rękawiczek, skarpetek, czy innych elementów odzieży.