;

Sklep internetowy Toursport funkcjonuje bez zmian! Zapraszamy do składania zamówień z bezpieczną dostawą kurierem lub do Paczkomatu.

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

NORDHORN

NORDHORN

Nordhorn jest wiodącą marką wśród producentów sportowych skarpet, wyróżniających się wysoką jakością wykonania. Firma zatrudnia sztab profesjonalistów, którzy, na co dzień czuwają nad standardem produkcji. Każdy z klientów, który zaufał naszej marce może być pewien, że skarpety sprawdzą się doskonale zarówno podczas codziennego użytkowania, jak w trakcie górskich wędrówek.

Skarpety Nordhorn

W ofercie sklepu TourSport znajduje się wiele modeli skarpet o różnym przeznaczeniu. Dostępne są zarówno produkty całoroczne, jak i te tylko na lato lub zimę. Dużą część kolekcji stanowią skarpety sportowe, wykonane z dobrych jakościowo materiałów, zapewniających wysoki komfort użytkowania. Cześć z nich wzbogacono w dodatki ze specjalnej elastycznej Lycry, która zapewnia dobre dopasowanie do stopy. Skarpety mają również dobrą izolację cieplną, będącą niebywałą zaletą podczas górskich wędrówek oraz wentylację, docenianą podczas gorących, letnich dni.

Najnowsze technologie

W trosce o potrzeby klientów, Nordhorn wprowadził do polityki firmy najnowsze technologie, będące wyznacznikiem produkcji skarpet najwyższej jakości, sprawdzających się w każdych warunkach pogodowych. Materiał ThermoLite zapewnia dużą izolację, dzięki czemu skarpety Nordhorn są odpowiednie nawet na minusowe temperatury. EvaporatorSystem to specjalne kanaliki, pomagające odprowadzić nadmiar potu i wilgoci, a FootStabile jest systemem dodatkowych ściągaczy, które zapobiegają przesuwaniu się skarpety. Zapraszamy do odwiedzenia naszych zakładek wyprzedaż oraz outlet, gdzie można trafić na korzystne promocję i rabty.