;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

NALGENE

NALGENE

Nalgene to powszechnie znana marka amerykańska, znajdująca się na rynku od 1949 roku. Obecnie głównym asortymentem produkowanym przez firmę są pojemniki oraz butelki, służące do przenoszenia napojów i żywności. Początkową domeną przedsiębiorstwa było wytwarzanie naczyń laboratoryjnych, służących do badań różnorodnych substancji, które opuszczały nieoficjalną drogą zakład i służyły pracownikom, jako naczynia na produkty spożywcze.

Butelka na wodę Nalgene

Popularne butelki na wodę Nalgene, nie zawierają szkodliwych związków BPA, dzięki czemu nie są szkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Materiał, z którego je wykonano, to trwały Tritan, który charakteryzuje się dużą elastycznością oraz łatwością formowania. Dodatkowo tritanowe butelki maja duża odporność chemiczną i wytrzymałość cieplną, dzięki czemu pod wpływem gorących napoi, nie wydzielają szkodliwego dla zdrowia bisfenolu A. Produkt jest niezwykle wytrzymały, odporny na większość uszkodzeń mechanicznych i odkształceń. Nakrętka jest przymocowana do butelki, co skutecznie zapobiega zgubieniu jej.

Dla kogo butelka Nalgene

Butelki z kolekcji Nalgene to świetny wybór, dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas. W sklepie TourSport znajdą państwo szeroką gamę produktów z Tritanu, o różnych parametrach i przeznaczeniu. Można korzystać z nich zarówno podczas zimowych wędrówek górskich, jak letniego odpoczynku na plaży, gdyż są przystosowane do ciepłych i schłodzonych napoi. Szczelne zamknięcie pozwala na przenoszenie w plecaku, a nawet wożenie rowerem w uchwycie na bidon.

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)