;

black friday week 22-29.11.2021 z kodami rabatowymi i promocją -40% na nowe kolekcje topowych marek !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

MAWABI

MAWABI

Mawabi to marka, która powinna się kojarzyć przede wszystkim z bielizną termoaktywną, dzięki której uprawianie aktywności sportowej jest możliwe nawet podczas niskich i bardzo niskich temperatur. Specjalnie zaprojektowany materiał wykorzystywany jest do produkcji termoaktywnych legginsówbluzkoszulek i kompletów dziecięcych.

Tkanina utrzymująca ciepło

Wiele osób aktywnych sportowo nie chce rezygnować ze swojego hobby nawet podczas sezonu jesienno-zimowego. Bieganie w zimie, jazda na nartach, czy snowboardzie to aktywności, które wymagają odpowiedniego stroju. Niezbędnym elementem garderoby jest bielizna termoaktywna, która gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała. Bielizna Mawabi odprowadza nadmiar wilgoci oraz potu z powierzchni skóry nawet podczas intensywnego wysiłku. Dzięki temu skóra pozostaje sucha, niwelując tym samym ryzyko wychłodzenia organizmu. Dodatkowo materiał ma właściwości szybkoschnące, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania bielizny.

Idealne dopasowanie do ciała

W przypadku uprawiania każdej aktywności sportowej niezwykle ważny jest wygodny strój, który nie krępuje ruchów i nie powoduje bolesnych otarć na skórze. Bielizna termoaktywna Mawabi to gwarancja wygody nawet podczas kilkugodzinnego noszenia. Zastosowane płaskie szwy nie tylko wpływają na wysoką trwałość ubrań, ale także na wygodę noszenia, ponieważ nie obcierają delikatnej skóry. Bielizna nie ulega odkształceniom oraz nie rozciąga się nawet po wielokrotnym praniu. Zastosowany materiał powoduje, że zarówno legginsy orazbluzy termoaktywne dopasowują się do ciała, bez krępowania ruchów. Wygoda sprawia, że ubrania sportowe Mawabi noszone są także na co dzień.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.