;

WYPRZEDAŻ ! Kody rabatowe : "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

MARK THE HELPER

MARK THE HELPER

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Sklep online Mark The Helper - autoryzowany partner TourSport

Mark the Helper jest polską marką odzieży termoaktywnej i termicznej stworzoną w 2019 roku przez producenta odzieży reklamowej firmę Promostars , dysponującej kolekcją odzieży do pracy BHP przeznaczonej do specjalistycznych zastosowań, wykonaną z najlepszych dostępnych materiałów zgodnymi z wysokimi normami CE w Unii Europejskiej. Producent Mark The Helper to bielizna termoaktywna - koszulki z długim rękawem tzw. longsleeve i spodnie legginsy termoaktywne, wszystko jest produkowane w Polsce dzięki temu znajdziesz w niej najlepsze materiały stosowane w produkcji odzieży termoaktywnej które zapewniają odpowiednią wentylację i komfort cieplny w chłodniejsze dni a zarazem odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz ciała podczas intesywnego wysyłku sportowego lub podczas pracy. 

Odzież termoaktywna Mark The Helper - najwyższa jakość

Mark the Helper produkuje odzież dla różnych profesji i zastosowań, m.in. odblaskową odzież ostrzegawczą Hi-Vis zgodną z  standardem EN ISO 20471:2013/A1:2016, odzież chroniącą przed chłodem, zapewniającą komfort termiczny do -5'C, zgodną z EN 14058:2017, odzież przeznaczoną do wynajmu, bezszwową bieliznę termoaktywną, oraz odzież przygotowaną do wielokrotnego prania.

Tania odzież termiczna i termoaktywna do pracy dla firm i nie tylko

Szukasz bielizny termicznej i termoaktywnej, która przenosi komfort i ciepło na wyższy poziom? Jesteśmy z Tobą. Wykonane z miękkiego, bogatego w bawełnę materiału i wykonane z solidnej konstrukcji szwów dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości, nasze męskie koszulki i spodnie Mark The Helper zapewniają ciepło przez wiele nadchodzących zim i aktywności podczas pracy i uprawiana sportu.