;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

MACTRONIC

MACTRONIC

Mactronic jest polską firmą, będącą liderem w produkcji oświetlenie na baterie i akumulatory. Historia wrocławskiego przedsiębiorstwa sięga 1980 roku, kiedy to Czesław Mocek zajął się sprzedażą i produkcją latarek. Przez ponad 25 lat działalności, Mactronic wciąż się rozwija, sprzedając rocznie ponad milion różnych elementów przenośnego oświetlenia.

Latarki Mactronic na każde warunki

Latarki Mactronic są dopasowane do różnych warunków atmosferycznych oraz indywidualnych preferencji klientów. Wszystkie nowe modele są tworzone po dokładnych analizach potrzeb użytkowników, dzięki czemu każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Dodatkową zaletą jest możliwość wymiany najszybciej zużywających się części eksploatacyjnych, bez konieczności zakupu nowego produktu. Sprzęt oświetleniowy Mactronic jest wybierany również przez ratowników GOPR, policję, straże pożarne, straże graniczne i inne służby mundurowe.

Oferta oświetleniowa Mactronic

W ofercie sklepu TourSport, w zakładce Mactronic możemy znaleźć kilka typów latarek, które przydadzą się chociażby podczas wyprawy w góry. Oświetlenie czołowe, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie musimy mieć wolne, niczym niezajęte ręce. Sprzęt jest lekki i komfortowy, posiada mocowanie dobrej jakości, zapewniające stabilną pozycję i dobre umiejscowienie. W dodatkowych opcjach latarki wyposażone są w czerwone światło ostrzegawcze, oraz specjalne zielone, przeznaczone do czytania map. Dla mniej procesjonalnych użytkowników, polecane są zwykłe latarki do trzymania w dłoni oraz kolorowe, wodoodporne breloki, które można przymocować do samochodowych kluczy. Produktów Mactronic szukaj także w zakładkach Wyprzedaż oraz Outlet.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.