;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

LONSDALE

LONSDALE

Nazwa powszechnie znanej marki Lonsdale pochodzi od słynnego organizatora meczów bokserskich Lorda Lonsdale’a. Asortymentem firmy początkowo obejmował sprzęt bokserski, dopiero po kilku latach wprowadzono do sprzedaży sportową odzież. Dziś Lonsdale jest jedną z najbardziej znanych angielskich marek odzieżowych, docenianą przez wielu konsumentów. Produkty firmy charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz fasonem, który polubi każdy użytkownik.

Co zyskasz wybierając ubrania Lonsdale

Dla marki Lonsdale głównym priorytetem jest jakość wytwarzanych ubrań. Kolekcje sportowe są wytrzymałe, przewyższają pod tym względem większość odzieży dostępnej w sklepach sieciowych. Produkty sygnowane logo Lonsdale , towarzyszą zarówno amatorom, jak i profesjonalnym użytkownikom. Różnorodność modeli, wzorów i kolorów pozwoli pozytywnie wyróżnić się na tle innych sportowców. Oferta została stworzona tak, aby nawet najbardziej wymagający klienci znaleźli w sklepie coś dla siebie.

Ubrania na ring i nie tylko

Dużą część kolekcji Lonsdale, stanowią ubrania przeznaczone do noszenia na ringu bokserskim. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziesz dresowe spodniewygodne bluzy z kapturem oraz sportowe koszulki. Marka fenomenalnie łączy styl sportowy ze zwykłym, codziennym casualowym lookiem. W ubraniach z logo Lonsdale będziemy wyglądać dobrze zarówno podczas uprawiania aktywności fizycznej, jak i w ciągu pozostałej części naszego dnia. Zachęcamy do zaglądnięcia w nasze zakładki Wyprzedaż oraz Outlet, gdzie można znaleźć produkty Lonsdale w obniżonych cenach.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.