;

WYPRZEDAŻ ! Kody rabatowe : "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

DARE2B

DARE2B

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Dare2B jest marką stworzoną przez popularną i docenianą przez sportowców firmę Regatta, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości odzieży sportowej. Specjalizacją Dare2B są produkty przeznaczone dla miłośników zimowych dyscyplin sportowych oraz wędrówek po górskich szlakach. Oferta firmy obejmuje asortyment przeznaczony zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i tych znacznie młodszych miłośników aktywnego spędzania czasu.

Sportowa odzież na lato i zimę

Sportowe ubrania Dare2B łączą w sobie nowoczesny design, niebywałą funkcjonalność i wygodę użytkowania. Odzież szyta jest z wysokich jakościowo materiałów, opracowanych tak, aby w zimie dodawały ciepła i chroniły przed mrozem, a latem pozwalały łatwiej przetrwać upały. Zimowe kurtki Dare2B są polecane w szczególności dla miłośników jazdy na nartach i snowboardzie. Wykonano je z lekkich, ale ciepłych i odpornych na wiatr tkanin. Dodatkowo posiadają liczne udogodnienia, jak wysokie kołnierze, odprowadzające wodę sznurki, podwójne zapięcia, otwory na słuchawki, czy specjalne boczne kieszenie typu napoleon, przeznaczone na najpotrzebniejsze drobiazgi.

Akcesoria Dare2B

W ofercie Dare2B oprócz specjalistycznej odzieży sportowej, znajdziemy także inne funkcjonalne produkty, zarówno do użytku codziennego, jak i do wykorzystania podczas uprawiania dyscyplin sportowych. Szczególnie polecane są okulary przeciwsłoneczne z policarbonu, które dzięki specjalistycznym filtrom chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA. Innym sportowym gadżetem, który warto mieć w swojej szafie, są uniwersalne rękawiczki Smart Glove, wykonane ze stretchu. Wewnętrzna strona jest pokryta antypoślizgową warstwą, zapobiegającą wyślizganiu się przedmiotów z naszych dłoni. Warto zajrzeć do zakładki Outlet w sklepie internetowym TourSport, gdzie można znaleźć dobre jakościowo produkty sportowe w konkurencyjnych cenach.