;

WYPRZEDAŻ ! Kody rabatowe : "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

BENCHK

BENCHK

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

BenchK - polski producent drabinek gimnastycznych - sklep online TourSport

Maksymalne korzyści z treningu sprawiają, że drabinki gimnastyczne nadają się do domu, siłowni, szkół, centrów rekreacyjnych, szpitali i klinik, po prostu wszędzie tam gdzie są potrzebne ! Idealne rozwiązanie dla wszystkich ludzi w każdym wieku i entuzjastów każdego rodzaju sportu. Drewniane drążki gimnastyczne są najbardziej wszechstronnym i korzystnym dla rozwoju ze wszystkich urządzeń do ćwiczeń gimnastycznych i siłowych. Używany od dziesięcioleci przez gimnastyków na całym świecie w celu poprawy elastyczności, siły i mobilności, ten przyrząd może pomóc każdemu sportowcowi w każdej społeczności fitness. Te polskie drabinki dla domu są najlepszym sprzętem dla początkujących, dzieci, dorosłych i doświadczonych sportowców z setkami ćwiczeń, które poprawią Twoją wydolność, wytrzymałość i zdrowie.

Zastosowanie drewnianych drabinek gimnastycznych BenchK - idealne dla dzieci, bezpiecznie w użytkowaniu.

Wszechstronny do użytku w domu, siłowniach, klinikach, fizykoterapii, szkołach, centrach rekreacyjnych i szpitalach. Nasze polskie drabinki gimnastyczne są idealne do wykonywania ćwiczeń siłowych, giętkich i ruchowych z pozycji siedzącej, stojącej lub wiszącej. W drabinkach i drążkach BenchK zastosowane jest drewno z wysokiej jakości, słupki z brzozy bałtyckiej. Jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania, spełnione normy europejskie  PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 oraz certyfikaty i  wyróżnienia świadczą o wysokiej popularności drabinek gimnastycznych Benchk. Marka stosujemy precyzyjną obróbkę CNC, aby zapewnić wąskie tolerancje dla prawidłowego dopasowania i montażu drabinek gimnastycznych. Wszystkie elementy są ręcznie wykańczane (szlifowanie, znakowanie, olejowanie/polerowanie), aby zapewnić gładki produkt wysokiej jakości.

Benchk to marka odpowiedzialna społecznie. Opinie

Pierwszy tak znany producent drabinek gimnastycznych z Polski na całym świecie. Działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu to motto marki BenchK. Każdy zakup drabinki Benchk to jedno posadzone drzewo. Odwiedź nasz sklep internetowy TourSport.pl aby dowiedzieć się, jak zamontować drewaniane drabinki BenchK. Chętnie doradzimy i podpowiemy jak najlepiej wykonać prawidłowy montaż drabinki gimnastycznej. Sprawdź promocje i zniżki w tym kody rabatowe, w naszym sklepie online na markę BenchK. Marka BenchK cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników drabinek gimnastycznych.