;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsd

ARCTICA

ARCTICA

Arctika to silna marka produkująca sprzęt sportowy, działająca na rynku już od kilkudziesięciu lat. Oferta początkowo obejmowała głównie okulary oraz gogle narciarskie. Obecnie asortyment firmy powiększono o kaski narciarskierękawice narciarskie i rowerowe. Dodatkowo dostępna jest także odzież sportowa tj. chusty i kominiarki.

Profesjonalny sprzęt sportowy dla sportowców i amatorów

Kolekcja sprzętu sportowego oraz odzieży marki Arctika skierowana jest do miłośników sportu i aktywnego spędzania czasu. Zarówno amatorzy, jak i doświadczeni sportowcy uprawiający letnie i zimowe sporty znajdą produkty, które ułatwią bezpieczne i komfortowe uprawianie sportów. Sprawdzą się przede wszystkim w przypadku takich dyscyplin jak: narciarstwo, snowboard, jazda na rowerze, surfing, skateboard. Kolekcje firmy Arctica cechuje przede wszystkim atrakcyjne wzornictwo. Działając na rynku od wielu lat firma z powodzeniem wpisuje się w trendy modowe.

Trwałość i komfort noszenia – cechy okularów Arctica

Sprzęt charakteryzuje się także imponującą trwałością. Zastosowane w produkcji tworzywa o wysokim współczynniku twardości, czego przykładem jest poliwęglan, sprawia, że okulary oraz gogle są bardzo wytrzymałe. Poliwęglan podobnie, jak gilarmid odpowiada za lekkość produktów. Podnosi to znacznie komfort noszenia okularów. Wykorzystane do produkcji okularów soczewki poliwęglanowe wpływają na komfort widzenia oraz zapewniają ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. To tylko przykłady nowoczesnych technologii stosowanych w przypadku produktów Arctika.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu TourSport, gdzie dostępna jest bogata oferta produktów Arctica. Oferta obejmuje okulary sportowe dziecięceokulary sportowe damskie i męskie, okulary klasyczne z polaryzacjągogle narciarskie - snowboardowe z polaryzacją.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.