;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

NALGENE

small_nalgene-480554.jpg

Nalgene to powszechnie znana marka amerykańska, znajdująca się na rynku od 1949 roku. Obecnie głównym asortymentem produkowanym przez firmę są pojemniki oraz butelki, służące do przenoszenia napojów i żywności. Początkową domeną przedsiębiorstwa było wytwarzanie naczyń laboratoryjnych, służących do badań różnorodnych substancji, które opuszczały nieoficjalną drogą zakład i służyły pracownikom, jako naczynia na produkty spożywcze.

Butelka na wodę Nalgene

Popularne butelki na wodę Nalgene, nie zawierają szkodliwych związków BPA, dzięki czemu nie są szkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Materiał, z którego je wykonano, to trwały Tritan, który charakteryzuje się dużą elastycznością oraz łatwością formowania. Dodatkowo tritanowe butelki maja duża odporność chemiczną i wytrzymałość cieplną, dzięki czemu pod wpływem gorących napoi, nie wydzielają szkodliwego dla zdrowia bisfenolu A. Produkt jest niezwykle wytrzymały, odporny na większość uszkodzeń mechanicznych i odkształceń. Nakrętka jest przymocowana do butelki, co skutecznie zapobiega zgubieniu jej.

Dla kogo butelka Nalgene

Butelki z kolekcji Nalgene to świetny wybór, dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas. W sklepie TourSport znajdą państwo szeroką gamę produktów z Tritanu, o różnych parametrach i przeznaczeniu. Można korzystać z nich zarówno podczas zimowych wędrówek górskich, jak letniego odpoczynku na plaży, gdyż są przystosowane do ciepłych i schłodzonych napoi. Szczelne zamknięcie pozwala na przenoszenie w plecaku, a nawet wożenie rowerem w uchwycie na bidon.

Ustaw kierunek malejący

   

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

8 produkt(ów)