;

kody rabatowe na wiosnę: ALPINE PRO "logalp" -10% | TRESPASS "logtre" -20% | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Szybkie płatności Google Pay

Google Pay w TourSport

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, sklepach i nie tylko. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu – w internecie lub aplikacji.

Bezpieczne i szybkie płatności w sklepach

Podczas płatności w sklepach Google Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, więc Twoje dane są bezpieczne. Poza tym możesz płacić szybciej i łatwiej, używając urządzenia, które już trzymasz w dłoni – nie musisz sięgać po portfel ani czekać na odczytanie chipa. Robiąc zakupy szukaj takich oznaczeń:

Płatności online i w aplikacji – bez portfela

Dzięki Google Pay możesz płacić w internecie i w aplikacjach bez konieczności podawania danych do płatności. Zamów taksówkę lub pizzę albo kup produkt w sklepie internetowym TourSport jednym kliknięciem czy naciśnięciem przycisku!

Spersonalizowana ochrona

Google Pay chroni Twoje pieniądze dzięki światowej klasy systemowi zabezpieczeń, który pomaga wykrywać oszustwa i przeciwdziałać atakom hakerów. Zabezpiecz swoje konto za pomocą blokady ekranu, np. przy użyciu odcisku palca. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia, nasze Centrum pomocy oraz pomoc przez czat są dostępne codziennie przez całą dobę.

Korzyści z kart – nawet gdy nie masz ich przy sobie

Dzięki Google Pay nadal możesz korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje Ci Twój bank. Oznacza to, że będziesz otrzymywać zwroty środków i punkty lojalnościowe oraz uzyskasz ochronę przed oszustwami – tak jak wtedy, gdy płacisz kartą. Będziesz też mieć dostęp do wyjątkowych ofert, rabatów oraz przypomnień, by korzystać z kart lojalnościowych w sklepach.