;

kody rabatowe na wiosnę: "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Wielorazowe

26 produkt(ów)

26 produkt(ów)

Maseczki bawełniane - syntetyczne - z gąbki, mikrofibry - z certyfikatami

Maski antywirusowe i maseczki ochronne wielorazowe dostępne w naszym sklepie online z maseczkami ochronnymi w Tarnowskich Górach. Posiadamy maseczki, maski ochronne z certyfikatami OEK-TEX który jest znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych używanym na całym świecie. Ponadto dostępne są maseczki antywirusowe ochronne tzw. dwuwarstwowe ,wykonane z bawełny i włókniny polipropylenowej posiadające warstwę zawierająca jony srebra, które hamują wzrost bakterii grzybów i pleśni, redukują powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Polecamy również bezszwowe maseczki ochronne Gatta z jonami srebra, które są pokryte specjalną powłoką hydrofobową zmniejszającą ryzyko infekcji drogą kropelkową. Wszystkie maseczki antywirusowe oraz maski ochronne dostępne są również w naszym sklepie stacjonarnym w Tarnowskich Górach w cenach hurtowych z własną produkcją maseczek ochronnych

Maseczki wielorazowe ochronne 4F i innych znanych marek

Jeśli szybko rozprzestrzeniający się wariant kornoowirusa np. Omicron zmotywował Cię do ponownego zwiększenia zapasów i jesteś ciekawy, gdzie teraz kupić sprawdzone maseczki wielorazowe na twarz, nie szukaj dalej —w naszym sklepie internetowym posiadamy wiele rodzajów maseczek antywirusowych. Jak pokazuje historia, z pewnością nie jesteśmy już w fazie pandemii, w której masek jest mało. W rzeczywistości jest ich już wszędzie pełno a wiele znanych marek umieszcza własne logo firmy na maseczki – szeroka oferta w sklepie TourSport  od „modnych” masek z nadrukami i jedwabistych tkanin po takie, które mają pomóc Ci czuć się bardziej komfortowo podczas poruszania się i pocenia np. maseczki syntetyczne lub maseczki sportowe z gąbką 4F.

Zalecane jest noszenie dobrze dopasowanych masek na twarz, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, szczególnie w miejscach takich jak transport publiczny, gdzie trudno jest zachować dystans społeczny. Aby zapewnić jeszcze bezpieczniejsze podejście do maskowania, wiele krajów Unii Europejskiej zaleca nakładanie maski wielokrotnego użytku na jednorazową papierową, o ile nie ogranicza ona oddychania — w celu zwiększenia ochrony przed rozprzestrzenianiem się cząstek oddechowych.

W miarę pojawiania się nowych, bardziej zaraźliwych wariantów wirusa, badania wykazały, że lepiej jest sięgnąć po coś takiego jak jednorazowa maseczka KN95 (inna wersja N-95) z wieloma warstwami zwykle czterema i drutem nosowym lub maskę wielokrotnego użytku wykonane z oddychających warstw ciasno tkanego materiału, na czymś w rodzaju bandany. I na szczęście jest teraz wystarczająco dużo firm produkujących maski na twarz, że prawie na pewno będziesz w stanie wybrać coś funkcjonalnego i na tyle stylowego, że nie będziesz miał nic przeciwko noszeniu.

Zastanawiasz się, gdzie kupić wielorazowe maseczki na twarz z certyfikatami?

W sklepie stacjonarnym na Tylnej 8 w Tarnowskich Górach oraz online posidamy szeroką ofertę certyfikowanych maseczek ochronnych dla każdego. Poniżej posiadamy ofertę sprawdzonych producentów, którzy tworzą niemedyczne maski z tkanin wielorazowe oraz medyczne maseczki typu KN95 jednorazowe, które lubimy – pogrupowane i posortowane według ich oddychalności, ogólnego stylu i materiału.