;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Jednorazowe

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Sklep online - maseczki medyczne jednorazowe

Posiadamy szeroki wybór masek ochronnych antywirusowych i maseczek chirurgicznych jednorazowego użytku najlepszych producentów. Maseczki charakteryzują się wysoką pyłochłonnością. Maski o parametrze FFP2 np. KN95 (oraz FFP3) dzięki swojej specjalistycznej budowie posiadają najwyższą skuteczność filtracji zanieczyszczeń na poziomie ponad 95%. Sklep online z maseczkami znajduje się w Tarnowskich Górach. Wysyłka lub odbiór osobisty możliwy 24 godziny od złożenia zamówienia.

Jak kupować najlepsze maski na twarz medyczne KN95 według ekspertów?

Posiadamy obecnie w sklepie online najlepsze maski jednorazowe KN95, które były zgodne z zaleceniami ekspertów medycznych i lekarzy.
Maseczki ochronne KN95 są produkowane w celu zapewnienia 95% ochrony przed cząstkami stałymi, podobnie jak maska ​​N95. Po raz pierwszy w historii Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom powiedział że maski oddechowe – w tym maski N95 i KN95 – zapewniają lepszą ochronę niż maski materiałowe wielokrotnego użytku, nie pozwalając bezpośrednio polecać jednej maski zamiast innej.

Podczas gdy wszystkie maski antywirusowe  zapewniają pewien poziom ochrony, trzeba pamiętać że właściwie dopasowane maski zapewniają najwyższy poziom ochrony i jak lekarze mówią „respirator”, mają na myśli w szczególności specjalistyczne, dopasowane osłony twarzy, takie jak maseczki ochronne typu N95, KN95 i KF94. Sprawdź szeroką ofertę maseczek chiurgicznych i medycznych jednorazowych w sklepie online TourSport.