;

WYPRZEDAŻ ! Kody rabatowe : "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Dom i ogród

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Jak długo trwałe są szopy plastikowe Lifetime?

Lekki Szopy i inne produkty ogrodowe Lifetime są bardzo trwałymi szopami z tworzywa sztucznego, które mogą wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe. Nie wymagają wiele konserwacji po instalacji i pozostaną takie jak najdłużej. Po zainstalowaniu szop w ogrodzie i przy domu, nie będzie można ich odmalowywać ani lakierować gdyż nie wymagają konserwacji. Szopy nie posiadają izolacji lecz można ją zrobić.

Najważniejsze pytania dotyczące szop plastikowych w sklepie internetowym TourSport.

Szopy metalowe i szopy plastikowe będą narażone na kondensację tylko wtedy, gdy w fundamentach będzie obecna wilgoć. Powietrze wewnątrz szopy jest zawsze nieco cieplejsze niż na zewnątrz Plastikowe szopy, szafy, skrzynie ogrodowe posiadają panele ścienne z podwójną okładziną ze stalowymi wzmocnieniami i wiązarami dachowymi. Dzięki szopom Lifetime zyskujesz nie tylko budynek do przechowywania na zewnątrz narzędzi, drewna i innych materiałów z twojego podwórka lecz także atrakcyjną szopę ogrodową.

Stoły, ławy krzesła składane Lifetime dla Twojego ogrodu i podwórka.

Składane stoły, ławki, krzesła składane na całe życie to przełom w komforcie, przenośności i trwałości. Zakrzywiona konstrukcja składanego krzesła Lifetime jest ergonomicznie wyprofilowana, aby dopasować się do ludzkiego ciała, a jego lekka przenośność pozwala zabrać ten komfort ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Na imprezy plenerowe, zgromadzenia wewnętrzne lub siedzenia dla gości we własnym domu, krzesła składane Lifetime są idealne na każdą okazję.