;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Grille ogrodowe

16 produkt(ów)

16 produkt(ów)

Grille gazowe marki Campingaz - sklep online

Tutaj znajdziesz nasze grille gazowe Campingaz i akcesoria do grillów gazowych w sklepie online. Nowoczesne, stalowe grille gazowe najwyższej jakości od Campingaz  są idealne na długie spotkania na świeżym powietrzu. Grille Campingaz posiadają dużą powierzchnię do grillowania, na którą składają się emaliowane, dwuczęściowe ruszty oraz płyta z żeliwa, palniki są ze stali nierdzewnej. Wszystkie grille gazwowe przygotowane są pod wymienialne elementy (kamień do pizzy, wok, patelnia do paelli Campingaz czy stojak do pieczywa i drobiu itp. specjalny system Culinary Modular (akcesoria kupowane oddzielnie). Grille Campingaz wyposażone zostały również w System Insta Clean™ ułatwiający demontaż wybranych części grilla, by móc umyć je w zmywarce. Szeroka oferta grillów gazowych Campingaz w promocyjnych cenach dostępna w TourSport !

Jaki rodzaj grilla do ogrodu jest najlepszy?

Kupując nowy grill na świeżym powietrzu, dwaj najwięksi gracze to grille na gaz i węgiel drzewny.. Wybierając rodzaj grilla, zastanów się, jak często będziesz grillować, ile miejsca masz do przechowywania, jaki smak preferujesz oraz ile czasu i uwagi chcesz poświęcić na gotowanie. Oto podstawy każdego z nich:
Grille gazowe są najczęstszym typem. Są świetne, ponieważ zapewniają doskonałą kontrolę nad temperaturą gotowania (możliwość regulacji pokręteł palnika zmniejsza prawdopodobieństwo, że skończysz z przypalonym jedzeniem, szybko się nagrzewają i są łatwe do czyszczenia. To idealna opcja dla bezproblemowych grillujących w ogrodzie, którzy planują częste grillowanie. Pamiętaj tylko, że będziesz potrzebować paliwa ze zbiornikiem gazu - propanu lub przewodu gazu ziemnego na swojej posesji.
Grille na węgiel drzewny wymagają brykietów lub węgla drzewnego do zapalenia. Węgiel drzewny jest bardziej praktyczny i wymaga czasu, aby się podgrzać i schłodzić, ale nadaje lepszy, bardziej smakowity smak grilla niż gaz, ponieważ często staje się gorętszy. Grillowanie potraw trwa znacznie dłużej.