;

wyprzedaż międzysezonowa - kupuję na wyprzedaży 4F, Outhorn, Under Armour !

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
sdsdsdsdsdsd

Dom i ogród

Dom i ogród - sklep online TourSport

są to miejsca gdzie spędzamy bardzo dużo czasu, to właśnie tutaj rodzi się najwięcej wspomnień oraz spotyka się z bliskimi osobami lub można odprężyć się po ciężkim dniu w pracy.

Wyposażenie Twojego ogrodu

Każdy pasjonat ogrodu, ceni sobie wygodne oraz komfortowe siedziska na których można odprężyć się na świeżym powietrzu czy też poleżeć w ciepły lub słoneczny dzień. Leżaki ogrodowe oraz plażowe świetnie do tego typu wypoczynku się nadają! Do komfortowego odpoczynku po trudach dnia idealnie sprawdzą się tzw. fotele wiszące czyli popularne hamaki, które lekko kołysząc się, uspokoją każdego. By mocne słońce nie ,,spaliło Cię'' świetnie sprawdzą się parasole od firmy Trespass. Chronią każdego pod swoim zadaszeniem przed promieniami słonecznymi i UV.

Dbając o wygląd Twojego ogrodu pamiętaj o sprzęcie marki Lifetime - innowacyjne produkt wykonane z plastiku o wysokiej jakości – szopy ogrodowe , szafy i skrzynie są dużo bardziej odporne od konkurencji i będą służyły na lata w twoim ogródku działkowym lub przy ogrodzie domowym . Zwróć uwagę na siatki cieniujące i żagle przeciwsłoneczne które pozwolą na zaciemnienie miejsca postoju dla twojego auta lub oczka wodnego w ogrodzie czy też innego miejsca wypoczynku dla Ciebie i twoich bliskich. Mając już piękny ogród możesz postawić w nim trampolinę, basen, które pozwolą na wspólną zabawę z rodziną. Po zmroku oświetlenie lampkami kempingowymi oraz czołówkami doskonale rozjaśnią najbliższą przestrzeń w ogrodzie.

Produkty 1 do 30 z 44

  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 30 z 44

  1. 1
  2. 2