;

kody rabatowe na wiosnę: ALPINE PRO "logalp" -10% | TRESPASS "logtre" -20% | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wybór bieżni do biegania w domu? Najważniejsze cechy

Wybór bieżni do biegania w domu? Najważniejsze cechy

Jaką bieżnię do biegania wybrać? Która będzie najlepsza do domu?

Dobra bieżnia elektryczna do użytku domowego powinna mieć kilka istotnych cech, które zagwarantują jej wygodne i bezpieczne użytkowanie. Oto kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę:

 1. Powierzchnia bieżni: Bieżnia powinna mieć odpowiednio dużą powierzchnię, aby zapewnić wygodę podczas biegu. Minimalna powierzchnia bieżni powinna wynosić około 120 x 40 cm. Im większa powierzchnia bieżni, tym bardziej komfortowe będzie bieganie.

 2. Silnik: który jest sercem bieżni, dlatego warto zwrócić uwagę na jego moc. W przypadku użytku domowego, dobrym wyborem będzie silnik o mocy 1,5-3 KM. Im silniejszy silnik, tym bardziej bezpieczne i wygodne będzie korzystanie z bieżni.

 3. System amortyzacji: Dobra bieżnia powinna mieć dobrze wyważony system amortyzacji, który zapewni odpowiednie tłumienie wstrząsów podczas biegu. Dzięki temu unikniemy urazów i odczuwania dyskomfortu podczas treningu.

 4. Funkcje: Dobra bieżnia powinna oferować różne funkcje, takie jak regulacja prędkości i pochylenia bieżni, programy treningowe, systemy pomiaru tętna i gniazda USB. Dzięki temu trening będzie bardziej zróżnicowany i motywujący.

 5. Konstrukcja i materiały: Konstrukcja bieżni powinna być solidna i wykonana z dobrych jakościowo materiałów. Bieżnia powinna być stabilna i wytrzymała, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas treningu.

 6. Gwarancja: Dobrze, aby bieżnia elektryczna do domu miała co najmniej kilkuletnią gwarancję oraz serwis gwarancyjny który znajduje się w Polsce, zabezpieczy nas przed ewentualnymi usterkami lub awariami oraz skróci czas reklamacji.

 7. Wymiary i przechowywanie: Bieżnia powinna mieć odpowiednie wymiary i być łatwa w przechowywaniu, aby nie zajmowała zbyt dużo miejsca w domu. Warto zwrócić uwagę na możliwość składania bieżni, co ułatwi jej przechowywanie.

Które bieżnie elektryczne do domu są najlepsze ?

Pro-Form, Reebok, Nordictrack, Body Sculpture i HMS to popularne marki bieżni, ale każda z nich ma swoje zalety i wady. Przeczytaj recenzje i porównaj modele producentów, aby wybrać najlepszą opcję bieżni do domu dla siebie.

Spis treści:

 1. Bieżnie elektryczne Pro-Form.
 2. Bieżnie elektryczne Reebok.
 3. Bieżnie elektryczne NordicTrack.
 4. Bieżnie elektryczne Body Sculpture.
 5. Bieżnie elektryczne HMS.

Pro-Form to popularna marka bieżni, która oferuje różne modele w różnych przedziałach cenowych. Oto kilka cech, które wyróżniają bieżnie Pro-Form:

Bieżnia elektryczna PRO 9000 3,6CHP PRO-FORM

Technologia i innowacje: Bieżnie Pro-Form są znane z zastosowania nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązań. Wiele z ich modeli ma funkcje takie jak regulacja pochylenia bieżni, programy treningowe, systemy pomiaru tętna i wiele innych.

System amortyzacji: Bieżnie Pro-Form posiadają dobrze wyważony system amortyzacji, który zapewnia odpowiednie tłumienie wstrząsów podczas biegu. Dzięki temu bieganie jest bardziej wygodne i bezpieczne.

Mocny silnik: Pro-Form posiadają silniki o wysokiej mocy, które pozwalają na płynne i wydajne działanie bieżni. Silnik o mocy 1,5-3 KM jest odpowiedni do użytku domowego i zapewnia ciche działanie.

Solidność wykonania:  solidnie wykonane i posiadają stabilną konstrukcję, co pozwala na bezpieczne korzystanie z bieżni.

Design: Bieżnie Pro-Form są również stylowe i estetycznie zaprojektowane, co sprawia, że dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto kupić bieżnię Pro-Form, to warto zwrócić uwagę na kilka elementów:

- wysoka jakość wykonania: Bieżnie marki Pro-Form są solidne i wytrzymałe, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas treningu.

- innowacyjne funkcje: Marka Pro-Form oferują wiele funkcji, które urozmaicają trening, w tym programy treningowe, systemy pomiaru tętna, regulacja pochylenia bieżni i wiele innych.

- cicha jazda: Bieżnie Pro-Form posiadają dobry system tłumienia hałasu, co zapewnia cichą i wygodną jazdę.

- stylowy design: Bieżnie Pro-Form są estetycznie zaprojektowane i dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Podsumowując, bieżnie Pro-Form to dobrej jakości i solidnie wykonane bieżnie, oferujące wiele innowacyjnych funkcji. Wyróżniają się one również cichą jazdą i stylowym designem. Przed zakupem warto dokładnie przejrzeć dostępne modele i wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom. 

Reebok to popularna marka bieżni, która oferuje modele w różnych przedziałach cenowych.

Bieżnia elektryczna składana JET 200+ 2,25HP REEBOK TRAINING

Oto kilka cech, które wyróżniają bieżnie Reebok:

Prosta obsługa: Bieżnie Reebok są proste w obsłudze i posiadają podstawowe funkcje takie jak regulacja prędkości i pochylenia bieżni. Dzięki temu są one idealne dla początkujących biegaczy lub osób, które szukają prostych rozwiązań treningowych.

Solidność wykonania: Bieżnie Reebok są solidnie wykonane i posiadają stabilną konstrukcję, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas treningu.

Konstrukcja składana: Wiele modeli bieżni Reebok jest składana, co ułatwia przechowywanie i transportowanie bieżni.

Stylowy design: Bieżnie Reebok są estetycznie zaprojektowane i dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Dobra jakość w przystępnej cenie: Bieżnie Reebok są stosunkowo niedrogie, ale oferują dobrą jakość i podstawowe funkcje potrzebne do treningu.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto kupić bieżnię Reebok, to warto zwrócić uwagę na kilka elementów:

- prosta obsługa: Bieżnie Reebok są łatwe w obsłudze, co pozwala na szybkie rozpoczęcie treningu.

- solidność wykonania: Bieżnie Reebok są solidne i wytrzymałe, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas treningu.

- konstrukcja składana: Wiele modeli bieżni Reebok jest składana, co ułatwia przechowywanie i transportowanie bieżni.

- stylowy design: Bieżnie Reebok są estetycznie zaprojektowane i dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu.

- przystępna cena: Bieżnie Reebok są stosunkowo niedrogie, co pozwala na zakup dobrej jakości bieżni w przystępnej cenie.

Podsumowując, bieżnie Reebok to proste w obsłudze, solidnie wykonane i estetycznie zaprojektowane bieżnie, które oferują podstawowe funkcje potrzebne do treningu. Są one również stosunkowo niedrogie i oferują wiele opcji w różnych przedziałach cenowych. Przed zakupem warto dokładnie przejrzeć dostępne modele i wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

NordicTrack to amerykańska firma, która produkuje wysokiej jakości bieżnie oraz sprzęt do treningu domowego.

Bieżnia elektryczna T 7.5S 3.0CHP NORDICTRACK

Bieżnie NordicTrack wyróżniają się kilkoma cechami:

Silnik: Bieżnie NordicTrack posiadają silniki o wysokiej mocy, co pozwala na płynną i wydajną jazdę. Silniki o mocy 3-4 KM są powszechne w bieżniach tej marki.

System amortyzacji: Bieżnie NordicTrack posiadają dobrze wyważony system amortyzacji, który zapewnia odpowiednie tłumienie wstrząsów podczas biegu. Dzięki temu bieganie jest bardziej wygodne i bezpieczne.

Funkcje: Bieżnie NordicTrack oferują wiele różnych funkcji treningowych, takich jak regulacja prędkości i pochylenia bieżni, programy treningowe, systemy pomiaru tętna i wiele innych.

Design: Bieżnie NordicTrack są estetycznie zaprojektowane i dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Technologia: Bieżnie NordicTrack wykorzystują nowoczesną technologię, taką jak ekrany dotykowe i połączenia z aplikacjami, aby urozmaicić trening.

Gwarancja: Bieżnie NordicTrack oferują długą gwarancję, co daje użytkownikom pewność, że bieżnia jest solidnie wykonana i niezawodna.

NordicTrack oferuje wiele modeli bieżni, w tym bieżnie do użytku domowego oraz profesjonalne bieżnie do siłowni. Jednym z najpopularniejszych modeli jest NordicTrack Commercial 1750, który oferuje silnik o mocy 3,75 KM, system amortyzacji Runners Flex, który zapewnia miękkie i ciche działanie, oraz wiele funkcji treningowych. Bieżnia jest stabilna i solidnie wykonana, a także łatwa w przechowywaniu dzięki możliwości składania. Wadą tego modelu jest jego cena, która jest stosunkowo wysoka. (w sklepine internetowym TourSport z kodem rabatowym jest niższa cena na markę NordicTrack)

Podsumowując, bieżnie NordicTrack wyróżniają się wysoką jakością, innowacyjnymi funkcjami treningowymi oraz solidnym wykonaniem. Są one idealne dla osób szukających zaawansowanych rozwiązań treningowych, które oferują wiele opcji. Przed zakupem warto dokładnie przejrzeć dostępne modele i wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Body Sculpture to brytyjska marka specjalizująca się w produkcji sprzętu fitness.

Bieżnia elektryczna PREMIUM BT 5807 1,25HP BODY SCULPTURE

Oferta tej firmy obejmuje wiele różnych produktów, w tym bieżnie, rowery treningowe, orbitreki, hantle i wiele innych. Bieżnie Body Sculpture charakteryzują się kilkoma cechami:

Konstrukcja: Bieżnie Body Sculpture są solidnie wykonane i posiadają stabilną konstrukcję, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas treningu.

Silnik: Bieżnie Body Sculpture posiadają silniki o mocy od 1,25 do 2,5 KM, co pozwala na płynną i wydajną jazdę.

System amortyzacji: Bieżnie Body Sculpture posiadają system amortyzacji, który zapewnia odpowiednie tłumienie wstrząsów podczas biegu. Dzięki temu bieganie jest bardziej wygodne i bezpieczne.

Funkcje: Bieżnie Body Sculpture oferują wiele różnych funkcji treningowych, takich jak regulacja prędkości i pochylenia bieżni, programy treningowe, systemy pomiaru tętna i wiele innych.

Design: Bieżnie Body Sculpture są estetycznie zaprojektowane i dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Jeśli szukasz bieżni Body Sculpture, warto zwrócić uwagę na kilka modeli:

- Body Sculpture BT-6200: Ten model posiada silnik o mocy 2 KM, system amortyzacji, ekran LCD z funkcją wyświetlania prędkości, czasu, dystansu, spalonych kalorii i pulsu, a także wiele innych funkcji.

- Body Sculpture BT-6710: Ten model posiada silnik o mocy 2,5 KM, system amortyzacji, 12 programów treningowych, system pomiaru tętna, głośniki i wiele innych funkcji.

- Body Sculpture BT-3150: Ten model posiada silnik o mocy 1,25 KM, system amortyzacji, ekran LCD z funkcją wyświetlania prędkości, czasu, dystansu, spalonych kalorii i pulsu, a także wiele innych funkcji.

Podsumowując, bieżnie Body Sculpture to solidnie wykonane i estetycznie zaprojektowane bieżnie, oferujące wiele funkcji treningowych. Są one idealne dla osób szukających solidnej bieżni w przystępnej cenie. Przed zakupem warto dokładnie przejrzeć dostępne modele i wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

HMS to polska marka, która produkuje sprzęt fitness, w tym bieżnie.

Bieżnia elektryczna składana BE5856 3HP HMS PREMIUM

Oferta HMS obejmuje różne modele bieżni, od tych przeznaczonych do użytku domowego, po profesjonalne bieżnie do siłowni. Oto kilka cech, które wyróżniają bieżnie HMS:

Konstrukcja: Bieżnie HMS są solidnie wykonane i posiadają stabilną konstrukcję, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas treningu.

Silnik: Bieżnie HMS posiadają silniki o mocy od 1,5 do 3 KM, co pozwala na płynną i wydajną jazdę.

System amortyzacji: Bieżnie HMS posiadają system amortyzacji, który zapewnia odpowiednie tłumienie wstrząsów podczas biegu. Dzięki temu bieganie jest bardziej wygodne i bezpieczne.

Funkcje: Bieżnie HMS oferują wiele różnych funkcji treningowych, takich jak regulacja prędkości i pochylenia bieżni, programy treningowe, systemy pomiaru tętna i wiele innych.

Design: Bieżnie HMS są estetycznie zaprojektowane i dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Jeśli szukasz bieżni HMS, warto zwrócić uwagę na kilka modeli:

- HMS HS-2070: Ten model posiada silnik o mocy 2 KM, system amortyzacji, ekran LCD z funkcją wyświetlania prędkości, czasu, dystansu, spalonych kalorii i pulsu, a także wiele innych funkcji.

- HMS HS-2080: Ten model posiada silnik o mocy 2,5 KM, system amortyzacji, 12 programów treningowych, system pomiaru tętna, głośniki i wiele innych funkcji.

-BE5856 3HP HMS PREMIUM: Ten model posiada silnik o mocy 3 KM, system amortyzacji, ekran LCD z funkcją wyświetlania prędkości, czasu, dystansu, spalonych kalorii i pulsu, a także wiele innych funkcji.

Opinie na temat bieżni HMS są zróżnicowane, ale ogólnie klienci chwalą bieżnie HMS za ich dobrą jakość i przystępną cenę. Bieżnie HMS są również doceniane za swoje solidne wykonanie i estetykę. Jednak przed zakupem warto dokładnie przejrzeć dostępne modele i opinie użytkowników, aby wybrać bieżnię, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Marka HMS znjaduje się w Bytomiu i jest to jeden z największych producentów sprzętu sportowego w Europie.

 

Może Cie zainteresować: Jak się ubrać na siłownię?