;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Maszyny na brzuch, jak skutecznie ćwiczyć?

Maszyny na brzuch, jak skutecznie ćwiczyć?

Wysokiej klasy maszyny na brzuch to sprzęt przeznaczony do ćwiczeń wykonywanych w domu i w salach treningowych. Urządzenia te są wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań, co sprawia, że są one komfortowe w użytkowaniu, wytrzymałe i nie wymagają czasochłonnej konserwacji.

Odpowiednio dobrane maszyny na brzuch to sprzęt sportowy znanych i cenionych marek. Ma on wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co potwierdza jego wysoką jakość. Produkty te mogą znaleźć się, zarówno w domowych siłowniach, jak i w profesjonalnych salach treningowych, znajdujących się w centrach fitness. Wysokiej klasy maszyny na brzuch są przystosowane do kompleksowego treningu. Ich solidna konstrukcja została stworzona z myślą, zarówno o amatorach, jak i profesjonalnych, wyczynowych sportowcach, przygotowujących się do zawodów odbywających się na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Sprzęt ten umożliwia skuteczne wymodelowanie mięśni brzucha, ramion i pleców. Każda maszyna do ćwiczeń brzucha ma elementy, które wpływają na komfort jej użytkowania.

Maszyny na brzuch – kompleksowy trening

Osoby, które poszukują urządzeń przeznaczonych do efektywnego treningu domowego, mogą zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego. Posiadamy funkcjonalne maszyny na brzuch dedykowane bardzo wymagającym klientom. Do tej kategorii z pewnością należy poręcz wielofunkcyjna Carbon Strenght Pro- Form. To zaawansowana maszyna do ćwiczeń brzucha, przy pomocy której można skutecznie wzmocnić i wymodelować wiele partii ciała. Urządzenie to jest wyposażone w wysokiej jakości, bardzo szerokie podłokietniki, a także antypoślizgowe podkładki pod nogi. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo w trakcie podciągania się na poręczy. Dzięki wyżej wymienionemu produktowi można ćwiczyć pompki szwedzkie, podciąganie na drążku nachwytem szerokim i wąskim, a także unoszenie nóg w zwisie.

Ławki skośne – idealne do cardio

Dużą popularnością wśród kulturystów, a także amatorów ćwiczeń siłowych cieszą się maszyny na brzuch z możliwością regulacji oparcia. Do tej kategorii z pewnością należy oferowana przez nas ławka treningowa skośna regulowana. Produkt ten znajduje się w ofercie naszego sklepu internetowego, w bardzo atrakcyjnej cenie. Ta maszyna do ćwiczeń brzucha może być używana na kilka sposobów. Sprzęt ten został opracowany, zarówno z myślą o kobietach, jak i mężczyznach. Może on stanowić podstawowy element wyposażenia domowej siłowni. Przy pomocy ławki treningowej można wykonać ćwiczenia siłowe z obciążeniem. Produkt ten nadaje się także do przeprowadzenia klasycznego treningu cardio.

Ławka skośna do ćwiczeń +2x ciężarki L8355 HMS

Kettlebell żeliwny ogumowany- przyrząd do treningów całego ciała

Duże zainteresowanie takimi produktami, jak maszyny na brzuch sprawiło, że coraz więcej osób inwestuje w tego typu przyrządy do ćwiczeń. Warto jednak kupować wyłącznie atestowane i certyfikowane produkty. Jednym z nich jest Kettlebell żeliwny ogumowany o wadze 12 kg. Ta maszyna do ćwiczeń brzucha umożliwia zaawansowany trening z wykorzystaniem optymalnie dobranego ciężaru. To przyrząd, który został stworzony z najlepszych jakościowo materiałów. Żeliwo chromowane jest pokryte specjalnie dobraną, wytrzymałą gumą. Ergonomiczny kształt i chromowany uchwyt, który posiada proponowany przez nas produkt, gwarantują bezpieczeństwo w trakcie wykonywania ruchów, w tym bardzo energicznych wymachów. Polecany przez nas przyrząd gimnastyczny może być używany do ćwiczeń angażujących wszystkie grupy mięśniowe.

Kettlebell żeliwny pokryty winylem 12kg KNV12 HMS

Może Cie zainteresować: Jak się ubrać na siłownię?

Odpowiednio dobrane maszyny na brzuch umożliwiają przeprowadzenie wszechstronnego treningu. Pozwala to osiągnąć zadowalające rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Sprzęt ten nadaje się, zarówno do domowej, jak i profesjonalnej siłowni.

Popularne ławeczki treningowe na brzuch - sprawdzony sprzęt na siłowni

Najpopularniejszymi i sprawdzonymi maszynami od wielu lat  na siłowni, w klubie fitness czy zwykłej siłowni domowej, które pozwalają wyrzeźbić i wzmocnić brzuch to  ławeczki treningowe które dzielą się zwykle na 3 rodzaje: ławki regulowane, ławki skośne i ławeczki proste. Znanymi producentami ławeczek treningowych na siłownię którzy cieszą się pozytywnymi opiniami Klientów, są takie marki jak: HMS, Proform, Bowflex, Spokey.