;

kody rabatowe na wiosnę: ALPINE PRO "logalp" -10% | TRESPASS "logtre" -20% | wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Łyżworolki – jak wybrać i dlaczego warto kupić?

Łyżworolki – jak wybrać i dlaczego warto kupić?

Łyżworolki – jak wybrać i dlaczego warto kupić?

Łyżworolki to sprzęt, który bardzo chętnie wybierany jest przez rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom możliwość rozwoju ruchowego, połączonego ze świetną zabawą. Choć rolki to sprzęt sportowy uwielbiany także przez wiele osób dorosłych, to właśnie dzieci korzystają z nich najczęściej. Jakie łyżworolki dla dzieci wybrać i na co zwracać uwagę przy zakupie?

Dlaczego warto wybrać rolki wielofunkcyjne?

W dzisiejszych czasach najpopularniejsze są łyżworolki wielofunkcyjne, czyli takie, które pełnią więcej niż jedną rolę. Aktualnie rzadko wybiera się tylko rolki lub tylko wrotki, gdyż można znaleźć tzw. rolkowrotki,czy też rolki i łyżwy w jednym produkcie, co nie tylko stanowi tańsze rozwiązanie, ale jest też bardziej funkcjonalne. Co więcej, stawiając na rolki wielofunkcyjne, za jednym razem możemy podarować naszemu dziecku sprzęt sportowy, idealny do różnych aktywności fizycznych. Dzięki temu z jedną parą akcesoriów pójdziemy do skateparku pojeździć na rolkach, i tę samą zamienimy na łyżwy na lodowisku.

Wybierając rolki wielofunkcyjne, oszczędzamy też sporo miejsca, gdyż nie musimy przechowywać osobno rolek, wrotek czy łyżew. Wszystko teraz zamknięte jest bowiem w jednym praktycznym produkcie.

Rolki 2w1

Rolki 2w1 to komplet, którego podstawą są tradycyjne rolki z czterema kółkami, ułożonymi w jednej linii. Poszczególne zestawy różnią się rodzajem sprzętu, w jaki można produkt zamienić. Można wybrać na przykład rolki 2w1 z łyżwami, wrotkami lub rolkowrotkami.

Łyżworolki 2w1 rolki łyżwy dziecięce NH18190 NILS EXTREME

Rolki 3w1

Rolki 3w1 są jeszcze bardziej funkcjonalne niż te, wymienione w wyższym akapicie. Głównie dlatego, że w takich modelach kółka można przymocować na trzy sposoby. A więc mamy możliwość zakupu jednego produktu, który będzie jednocześnie pełnić rolę wrotek, rolek, jak i łyżew.

Łyżworolki 3w1 rolki łyżwy wrotki dziecięce NH18192 NILS EXTREME

Rolki 4w1

Najnowsza i zapewne najciekawsza oferta, to rolki 4w1. Jest to już w pełni funkcjonalny sprzęt sportowy, z którego można korzystać na 4 sposoby. Wybierając taki zestaw, w krótkiej chwili możemy rolki wymienić na wrotki, łyżwy lub wrotkorolki. Pozwoli to na uprawianie ukochanych sportów z jednym sprzętem, wymieniając spody w zależności od miejsca i dyscypliny, jaką chcemy wykonywać. Łyżworolki 4w1 to idealna propozycja zarówno dla osób zaawansowanych w jeździe na rolkach czy łyżwach, jak i osób początkujących. Możliwość wymiany rolek na wrotki pozwoli dzieciom nauczyć się panowania nad równowagą i wzmocnić koordynację ruchową, która przyda się później, gdy wrotki zostaną ponownie zamienione na rolki.

Łyżworolki 4w1 rolki łyżwy wrotki dziecięce NILS EXTREME BluePoszukując wysokiej jakości rolek 4w1 dla dzieci, warto wrócić uwagę na Łyżworolki NH18331 Nils Extreme, które świetnie sprawdzą się jako sprzęt dla pasjonatów jazdy na rolkach, jak i dla tych maluchów, które dopiero chcą zbudować swoją koordynację. Wysokiej jakości łyżworolki 4w1 dla dzieci nie tylko zapewniają możliwość zamiany rolek na łyżwy, wrotki czy wrotkorolki, ale też charakteryzują się czterostopniową regulacją rozmiaru buta. Oznacza to kolejną oszczędność, gdyż rolki posłużą przez dłuższy czas, nawet gdy dziecku urośnie stopa. Rolki Nils Extreme dla dzieci dostępne są w wersji niebieskiej dla małych miłośników skateparku oraz różowej, w której na pewno spotkają się z aprobatą dziewczynek, które świetnie bawią się na lodowisku.

Wybierając rolki dla dziecka, warto zwrócić uwagę oczywiście na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz wielkość kółek. Nie wolno zapominać także o tym, aby wyposażyć malucha w akcesoria bezpieczeństwa, takie jak kask i ochraniacze.Warto przeczytać: Jak wybrać pierwsze łyżwy? Przewodnik dla początkujących