;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Jaka bielizna termoaktywna w góry? Zobacz nasze propozycje!

Jaka bielizna termoaktywna w góry? Zobacz nasze propozycje!

Wybierając się w góry jesienią, należy pomyśleć o przygotowaniu odpowiedniej garderoby, która zapewni naszemu ciału nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Kompletowanie odzieży najlepiej rozpocząć od bielizny termoaktywnej, stanowiącej pierwszą, przylegającą do skóry warstwę naszej górskiej kreacji. I właśnie dlatego powinna być ona dobrana odpowiednio, gdyż to od tych elementów zależy nasza swoboda ruchów, a w dużej mierze także komfort termiczny. Jaką bieliznę termoaktywną męską wybrać na wycieczkę w góry?

Bielizna termoaktywna, czyli jaka?

Zanim zdecydujemy się na zakup bielizny termoaktywnej, warto zapoznać się, z samym terminem „termoaktywny” Oznacza on zdolność do utrzymywania optymalnej dla ciała temperatury. Zadaniem ubrań termoaktywnych jest więc odprowadzanie wilgoci z ciała na zewnątrz tkaniny, dzięki czemu skóra pozostaje sucha.

Stosowanie bielizny termoaktywnej zaleca się podczas wykonywania różnego rodzaju aktywności fizycznych, zwłaszcza tych o wysokiej intensywności. Warto postawić na ten typ odzieży także, gdy wybieramy się na wycieczkę w góry, gdyż wspinaczka bardzo często wymaga od nas dużego wysiłku, podczas którego możemy się spocić. Odprowadzanie wilgoci w takim przypadku może przyczynić się do redukcji ryzyka podrażnień, a także do utrzymania pełnego komfortu dzięki temu, że ciało pozostanie suche.

Jaką bieliznę termoaktywną męską w góry wybrać?

Poszukując dobrej bielizny termoaktywnej męskiej, należy uwzględnić, co właściwie będzie nam potrzebne. Pamiętajmy, że te elementy odzieży będą przylegały do skóry, i choć tworzą spodnią część górskiego ubrania, to mają bardzo duże znaczenie dla całkowitego komfortu podczas wycieczki. Popularne marki bielizny termoaktywnej damskiej i męskiej w sklepie TourSport to: 4F, Under Armour, Outhorn, Trespass, Surfanic, Mark The Helper, Gatta Active, Brubeck.

Koszulka termoaktywna męska w góry

Zacznijmy od koszulki termoaktywnej. Jaką wybrać, aby zapewniała komfort termiczny, a jednocześnie gwarantowała pełną swobodę ruchów i pozwalała na czerpanie jak największej radości z ukochanego hobby, jakim jest pokonywanie górskich szlaków?

Stawiając na bezszwową koszulkę termoaktywną z długim rękawem marki Mark the Helper, otrzymujemy profesjonalny produkt, stworzony z wysokiej jakości poliestru, polyamidu i elastanu o zróżnicowanym splocie, dzięki czemu uzyskamy odpowiedni komfort cieplny. Tkanina jest szybkoschnąca, odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając suchość ciała. Antybakteryjne wykończenie zapobiega rozmnażaniu się drobnoustrojów, gwarantując dodatkowe bezpieczeństwo.

KOSZULKA TERMOAKTYWNA MĘSKA T-SHIRT THERMO MARK THE HELPER

Koszulka termoaktywna męska Explore TP75 Trespass z technologią DuoSkin zapewnia suchość i skuteczne odprowadzanie wilgoci. Szybkoschnący materiał gwarantuje pełen komfort, a dzięki dobremu dopasowaniu do ciała można zachować pełną mobilność ruchu.

Legginsy męskie termoaktywne w góry

Termoaktywne legginsy z pewnością również przydają się panom, którzy szykują się na aktywny wypoczynek w górach. Dobrze dopasowane zagwarantują pełen komfort, a jednocześnie ochronią skórę przed przegrzaniem i podrażnieniami.

Getry termoaktywne męskie CarbonDri Bodyfit Long John Surfanic wykonane zostały z materiału CarbonDri z dodatkiem aktywnego węgla. Podwyższony stopień wentylacji zapewnia komfort termiczny i pełną swobodę ruchów, nawet podczas bardzo intensywnej aktywności.

GETRY LEGGINSY TERMOAKTYWNE MĘSKIE CARBONDRI BODYFIT LONG JOHN BLACK SURFANIC

Bezszwowe getry termoaktywne długie marki Mark the Helper wykonane z szybkoschnącej, oddychającej dzianiny zapewniają komfort cieplny, jednocześnie chroniąc skórę przed przegrzaniem, utrzymując jej suchość. Antybakteryjna technologia zapobiega rozwojowi drobnoustrojów, które mogłyby powodować podrażnienia.

Warto sprawdzić: Jak wybrać plecak turystyczny?

Bielizna termoaktywna to pierwszy krok do tworzenia pełnej górskiej garderoby. Jest to najbardziej wewnętrzna część całej kreacji turystycznej, jednak to ona w najwyższym stopniu zapewnia suchość ciała podczas intensywnego wysiłku.