;

kody rabatowe na wiosnę: "logalp" -10% na Alpine pro / "logtre" -20% na Trespass | szybka wysyłka 24h

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Hulajnoga elektryczna - jaką wybrać?

Hulajnoga elektryczna - jaką wybrać?

Przedstawiona poniżej prezentacja oferty hulajnóg elektrycznych może pomóc w wyborze jednośladu, dopasowanego do stylu jazdy. W sprzedaży znajdują się hulajnogi miejskie oraz terenowe, znanych i cenionych marek o różnej konstrukcji czy parametrach technicznych.

Hulajnoga elektryczna miejska U7 URBIS 350W

Coraz więcej osób poszukuje nowoczesnych jednośladów. Do tej kategorii należą z pewnością hulajnogi elektryczne. To pojazdy, które można idealnie dobrać do stylu jazdy. W ofercie znanych i cenionych marek znajdują się, zarówno elektryczne hulajnogi miejskie, jak i jednoślady wyposażone w siodełko czy te, przeznaczone do jazdy terenowej. To sprzęt bezpieczny w użyciu, który może zastąpić skutery lub tradycyjne rowery, napędzane siłą mięśni. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej, warto przeanalizować dostępne w naszym klepie internetowym oferty hulajnóg elektrycznych. Mogą to być pojazdy w wersji podstawowej, dedykowane jeździe miejskiej, jak i bardziej zaawansowane jednoślady, wyposażone w innowacyjne funkcje i starannie dobrane rozwiązania technologiczne.

Prezentacja ofert hulajnóg elektrycznych - jednoślady przeznaczone do komfortowej i bezpiecznej jazdy miejskiej

Hulajnoga elektryczna z siodełkiem F7 JOYOR 500WOsoby, które poszukują alternatywy samochodu osobowego lub publicznych środków lokomocji, powinny zdecydować się na miejskie hulajnogi elektryczne. To sprzęt dostępny w ofercie marki Motus, Xiaomi, Aplha czy Urbis. Tym, co wyróżnia wyżej wymienione hulajnogi miejskie z napędem elektrycznym, jest przede wszystkim ich solidna konstrukcja i bardzo prosta obsługa. To jednoślady, które umożliwiają wygodną i bezpieczną jazdę po aglomeracjach miejskich. Sprzęt ten jest wyposażony w duże wyświetlacze, informujące o rozwijanej prędkości, poziomie naładowania baterii czy też ustawionym trybie jazdy. Użytkownikom, którym zależy na maksymalnym komforcie jazdy, polecamy hulajnogi elektryczne z siodełkiem. Stanowią one idealny zamiennik klasycznych jednośladów w postaci skuterów elektrycznych. Hulajnogi elektryczne z siedzeniem są świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na uzyskaniu wygodnej pozycji, w trakcie nieco dłuższej jazdy.

Hulajnogi terenowe- idealny sprzęt dla wyczynowców

Hulajnoga elektryczna Off-Road VSETT 8Osobom, które poszukują doskonałego sprzętu typu off- road, wyposażonego w solidne amortyzatory, rekomendujemy dostępne w naszym sklepie hulajnogi elektryczne terenowe. Proponowany przez nas sprzęt, w 100% spełni oczekiwania wyczynowców, poszukujących jednośladów, gwarantujących niesamowite doznania z jazdy z dużą dozą adrenaliny. Nasze udoskonalone technicznie hulajnogi elektryczne terenowe marki Techlife, Vsett czy Joyor, to produkty dostępne również w wersji składanej. Mogą one rozwijać maksymalną prędkość do 65 km na godzinę, a przy jednym naładowaniu akumulatora, pokonać trasę wynoszącą, nawet 90 km. To funkcjonalne hulajnogi terenowe z amortyzacją, zgodne z aktualnymi przepisami UTO z roku 2021 i 2022. Sprzęt ten został zaprojektowany z myślą o bardzo wymagających użytkownikach, którzy cenią dynamiczną jazdę i pokonywanie trudnych tras w górach i kompleksach leśnych. Hulajnogi elektryczne off- road wyróżnia niezawodny system zawieszenia, a także odporna na uszkodzenia mechaniczne konstrukcja.

Czytaj również: Orbitrek do domu – jak wybrać?

Zróżnicowany wybór jednośladów, do których należą hulajnogi elektryczne miejskie i terenowe sprawia, że sprzęt ten można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. To urządzenia nowoczesne, a jednocześnie łatwe w obsłudze i dopuszczone do poruszanie się nimi, zarówno w ruchu ulicznym, jak i w terenach niezabudowanych.

Pamietaj ! 

Ważnym elementem co trzeba wykonać zaraz po zakupie hulajnogi elektrycznej to tzw. przegląd zerowy. Serwis hulajnóg elektrycznych zajmie się przygotowaniem hulajnogi do bezpiecznej jazdy, dokręceniem połączeń śrubowych klejem do gwintów, kontrolą połączeń elektrycznych, regulacją hamulców, smarowaniem połączeń ruchomych m.in. amortyzatorów itp., eliminacją luzów fabrycznych i sprawdzeniem ciśnienia w kołach.
Jednym z profesjonalnych serwisów hulajnóg który mozemy polecić jest HulajnogiTG.pl