;

FINAŁ WYPRZEDAŻY DO -70% ALPINE PRO, TRESPASS | SPRAWDŹ KODY RABATOWE | Zamów teraz

0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Bieżnia domowa - jak wybrać raz a dobrze (Poradnik)

Bieżnia domowa - jak wybrać raz a dobrze (Poradnik)

Wprowadzenie do poradnika

Wybierając odpowiednią bieżnię domową, dokonujesz ważnej inwestycji w swoje zdrowie, kondycję i ogólne samopoczucie. Wybór ten wpływa na efektywność codziennych treningów, na to, jak chętnie włączysz aktywność fizyczną do swojej rutyny oraz na osiąganie długoterminowych celów fitness. W tym kompleksowym przewodniku, skupimy się na kluczowych aspektach, które są niezbędne do rozważenia, aby Twój zakup był satysfakcjonujący na lata.

Bieżnia w domu to nie tylko wygoda, ale także możliwość dostosowania treningu do indywidualnych potrzeb i ograniczeń czasowych. Dzięki właściwemu wyborowi, możesz cieszyć się treningiem dopasowanym do Twoich osobistych preferencji i celów fitness, niezależnie od pogody czy innych zewnętrznych czynników. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do Twojego stylu życia i potrzeb treningowych.

Odkryj najlepsze bieżnie elektryczne, które łączą w sobie zaawansowaną technologię, wygodę użytkowania i trwałość, abyś mógł w pełni cieszyć się z domowego treningu.

Spis treści:

 1. Kluczowe kryteria wyboru bieżni domowej
 2. Rozmiary i wymiary bieżni
 3. Moc i prędkość silnika w bieżni
 4. Funkcje nachylenia bieżni
 5. Waga i konstrukcja bieżni
 6. Bieżnie składane czy warto kupić?
 7. Zalety treningów na bieżni - plusy
 8. Funkcje dodatkowe i technologia najlepszych bieżni
 9. Pytania i odpowiedzi dotyczące bieżni (FAQ)
 10. Podsumowanie i propozycje bieżni z sklepu TourSport.pl

I. Kluczowe kryteria wyboru bieżni domowej przy zakupie. Na co zwrócić uwagę?

Budżet i przestrzeń dla bieżni w domu

Wybierając bieżnię domową, dwa podstawowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę, to budżet i dostępna przestrzeń. Zastanów się, ile miejsca możesz przeznaczyć na bieżnię w swoim domu - czy ma ona stać w salonie, pokoju treningowym, a może w garażu? Wymiary bieżni powinny być dopasowane do przestrzeni, w której planujesz ją ustawić, mając na uwadze także ewentualną potrzebę jej przechowywania lub składania.

Kwestia budżetu jest równie istotna. Pamiętaj, że wyższa cena zazwyczaj koreluje z lepszą jakością i większą liczbą funkcji. Droższe modele mogą oferować lepszą amortyzację, zaawansowane programy treningowe, wyższą maksymalną prędkość i większą wytrzymałość. Jednakże, nawet w niższym przedziale cenowym można znaleźć solidne bieżnie, które spełnią podstawowe wymagania użytkowników. Ważne jest, aby zbalansować swoje potrzeby i oczekiwania z możliwościami finansowymi.

Rodzaje bieżni elektrycznych

Gdy mowa o typach bieżni, najpopularniejszym wyborem są bieżnie elektryczne, które wyróżniają się różnorodnością funkcji i programów treningowych. Są one idealne dla osób poszukujących zróżnicowanych treningów, od łagodnego chodu po intensywne biegi. Dodatkowe funkcje, takie jak regulowane nachylenie, monitorowanie tętna czy połączenie z aplikacjami fitness, sprawiają, że treningi na bieżni elektrycznej mogą być bardzo motywujące i efektywne.

Z drugiej strony, dostępne są także bieżnie mechaniczne, które są zazwyczaj tańsze i nie wymagają podłączenia do prądu. Ich działanie opiera się na sile napędowej użytkownika, co może być zarówno zaletą, jak i wadą. Są one proste w obsłudze i mogą być dobrą opcją dla osób, które szukają prostego rozwiązania do chodzenia lub lekkiego biegania. Jednak należy pamiętać, że bieżnie mechaniczne często mają mniej funkcji niż ich elektryczne odpowiedniki i mogą być mniej odpowiednie dla bardziej zaawansowanych treningów.

Wybór między bieżnią elektryczną a mechaniczną powinien być oparty na indywidualnych preferencjach, celach treningowych oraz, oczywiście, budżecie

Bieżnia domowa - jak wybrać raz a dobrze (Poradnik)

II. Rozmiary i wymiary bieżni.

Rozmiar pasa biegowego

Rozmiar pasa biegowego jest jednym z najistotniejszych elementów do rozważenia przy wyborze bieżni domowej. Jest to szczególnie ważne, gdyż odpowiednia długość i szerokość pasa mają bezpośredni wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas treningu.

 • Długość pasa: Jest kluczowa dla osób wysokich, gdyż zapewnia wystarczająco dużo miejsca do naturalnego kroku biegu. Zazwyczaj, wyższe osoby potrzebują pasa o długości co najmniej 130-140 cm, aby móc swobodnie biegać bez ograniczeń.

 • Szerokość pasa: Szerokość pasa jest ważna dla zapewnienia stabilności i swobody ruchów. Standardowe bieżnie mają pas o szerokości około 45-50 cm, co jest wystarczające dla większości użytkowników. Jednak osoby o szerszej sylwetce mogą szukać bieżni z szerszym pasem, aby zapewnić sobie większy komfort i bezpieczeństwo podczas treningu.

Pamiętaj, że wybierając większą bieżnię z dłuższym i szerszym pasem, musisz także uwzględnić większe zapotrzebowanie na przestrzeń w miejscu, gdzie planujesz umieścić urządzenie. Jest to szczególnie ważne w mniejszych mieszkaniach lub pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

Wybór odpowiednich rozmiarów i wymiarów bieżni to nie tylko kwestia komfortu, ale również efektywności treningu i zapobiegania kontuzjom. Odpowiednio dobrany pas biegowy zapewnia, że każdy trening będzie bezpieczny i skuteczny, niezależnie od intensywności ćwiczeń.

III. Moc i prędkość silnika - ważna cecha bielizny elektrycznej

Moc silnika: Jest to jeden z najważniejszych elementów bieżni, który ma kluczowe znaczenie dla jakości i możliwości treningowych. Mocniejszy silnik nie tylko zapewnia płynniejszą i bardziej stabilną pracę bieżni, ale także pozwala na przeprowadzanie bardziej intensywnych treningów. To szczególnie ważne dla użytkowników planujących regularne biegi na wysokich prędkościach lub intensywne treningi interwałowe.

Przy wyborze bieżni zwróć szczególną uwagę na moc ciągłą silnika (HP), która jest bardziej istotna niż moc szczytowa. Moc ciągła określa wydajność, na jaką bieżnia została zaprojektowana do pracy przez dłuższy czas bez przegrzewania się lub spadku wydajności. Wyższa moc ciągła zapewnia większą wytrzymałość urządzenia, co jest kluczowe dla osób planujących częste i długie sesje treningowe.

Prędkość bieżni również jest ważna, zwłaszcza jeśli planujesz różnorodne treningi. Modele oferujące szeroki zakres prędkości pozwalają na dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb – od szybkiego chodu po intensywny bieg. Wybór modelu z odpowiednią prędkością maksymalną jest zatem ważnym elementem zapewniającym elastyczność treningów.

Zapoznaj się z naszą ofertą dobrych bieżni elektrycznych z solidnymi silnikami, które stanowią idealne rozwiązanie dla osób o różnym poziomie zaawansowania, od początkujących po doświadczonych biegaczy.

Bieżnia domowa - jak wybrać dobrze

IV. Funkcje nachylenia bieżni elektrycznych co oznaczają ?

Regulacja nachylenia pasa biegowego to funkcja, która otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe na bieżni domowej. Pozwala ona na imitację biegu pod górę, co nie tylko zwiększa intensywność treningu, ale także angażuje różnorodne grupy mięśniowe, zwłaszcza te, które są mniej używane podczas biegu na płaskim terenie.

Wybierając bieżnię, warto zwrócić uwagę na modele z elektroniczną regulacją nachylenia. Takie rozwiązanie umożliwia łatwą i szybką zmianę stopnia nachylenia, nawet w trakcie trwania treningu, co jest szczególnie przydatne podczas intensywnych sesji interwałowych lub treningów zmieniających tempo. Możliwość zmiany nachylenia w zakresie od ujemnych do pozytywnych wartości znacznie rozszerza zakres treningów i pomaga w symulacji realistycznych warunków biegowych, jak na przykład bieg w górskim terenie.

Elektroniczna regulacja nachylenia jest również idealna dla osób, które chcą maksymalizować spalanie kalorii oraz wzmacniać siłę i wytrzymałość nóg. Umożliwia ona dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb i celów fitness, oferując zarówno łagodne nachylenia dla początkujących, jak i strome podbiegi dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Przejrzyj naszą ofertę bieżni z funkcją regulacji nachylenia, aby znaleźć urządzenie, które najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom i celom treningowym.

V. Waga i konstrukcja bieżni elektrycznej czy jest ważna ?

Stabilność i trwałość bieżni

Waga bieżni ma bezpośredni wpływ na jej stabilność i trwałość. Z reguły cięższe modele bieżni są bardziej stabilne, co jest kluczowe podczas intensywnych treningów, gdyż minimalizują ryzyko przesuwania się urządzenia lub wibracji. Solidna konstrukcja jest nie tylko gwarancją stabilności, ale również długiej żywotności urządzenia.

Konstrukcja bieżni jest równie ważna. Wysokiej jakości materiały, takie jak mocna stal czy wytrzymały plastik, zapewniają długotrwałą wytrzymałość i odporność na codzienne użytkowanie. Bardziej zaawansowane modele mogą również oferować dodatkowe funkcje zwiększające trwałość, takie jak lepsza amortyzacja, która chroni pas biegowy przed szybkim zużyciem.

Podczas wyboru bieżni, zwróć szczególną uwagę na jakość jej wykonania. Sprawdź, czy urządzenie posiada solidną ramę i dobrze wykonane elementy, które będą w stanie wytrzymać regularne użytkowanie przez wiele lat. Pamiętaj, że wybór bieżni o solidnej konstrukcji to inwestycja w bezpieczeństwo i komfort Twoich treningów.

Solidna konstrukcja bieżni to nie tylko kwestia wytrzymałości, ale także aspekt wpływający na ogólne doznania z treningu. Dobrze skonstruowana bieżnia zapewnia płynność ruchu pasa, co przekłada się na naturalność biegu i zmniejsza ryzyko kontuzji.

Wybierając bieżnię, miej na uwadze, że wyższa waga i lepsza konstrukcja często oznaczają większą potrzebę przestrzeni. Dlatego zastanów się, gdzie w domu planujesz umieścić urządzenie i czy jest wystarczająco dużo miejsca, aby je swobodnie użytkować.

Bieżnia domowa - jak wybrać raz a dobrze (Poradnik)

VI. Bieżnie składane. Dlaczego warto kupić ?

Oszczędność miejsca

Dla wielu z nas, zwłaszcza mieszkających w mniejszych przestrzeniach, bieżnia składana stanowi idealne rozwiązanie. W obliczu ograniczeń przestrzennych, oszczędność miejsca staje się kluczowym czynnikiem przy wyborze sprzętu do ćwiczeń. Nowoczesne bieżnie składane spełniają to wymaganie, oferując kompaktowe rozmiary w połączeniu z wysoką jakością wykonania i wydajnością.

Nowoczesne technologie stosowane w składanych bieżniach sprawiają, że nie musisz iść na kompromis jeśli chodzi o jakość treningu. Te urządzenia często oferują te same funkcje co ich większe odpowiedniki, w tym różnorodne programy treningowe, systemy amortyzujące, a nawet zaawansowane funkcje monitorowania treningu.

Zaletą bieżni składanych jest ich łatwość przechowywania. Po zakończeniu treningu można je łatwo złożyć i schować, zwalniając cenne miejsce w pokoju. To sprawia, że są idealne dla tych, którzy chcą utrzymać porządek i funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej.

Dodatkowo, wiele modeli bieżni składanych zostało wyposażonych w kółka transportowe, co ułatwia ich przenoszenie. Możesz łatwo przestawić bieżnię w dogodne miejsce w domu lub schować ją, gdy nie jest używana.

Wybierając bieżnię składaną, ważne jest, aby zwrócić uwagę na łatwość składania i rozkładania, jak również na to, jak stabilna i solidna jest bieżnia po rozłożeniu. Dobrej jakości bieżnie składane zapewniają stabilność i bezpieczeństwo, równie dobrze, co tradycyjne, nieskładane modele.

Wybór bieżni składanej to doskonała decyzja dla tych, którzy chcą oszczędzać przestrzeń bez rezygnowania z pełnowartościowych treningów biegowych w domu.

VII. Zalety treningów na bieżni

Korzyści z posiadania bieżni domowej

Posiadanie bieżni domowej oferuje szereg korzyści, które mogą znacząco wpłynąć na Twoją rutynę treningową i ogólne samopoczucie. Jest to wygodny i efektywny sposób na utrzymanie regularnych treningów, niezależnie od warunków pogodowych czy innych zewnętrznych czynników.

Nieograniczony dostęp do treningu: Jedną z głównych zalet bieżni domowej jest możliwość ćwiczenia w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie od deszczu, śniegu czy upału, Twoja bieżnia jest zawsze dostępna. To eliminuje wymówki związane z niekorzystną pogodą i pozwala na konsekwentne trzymanie się planu treningowego.

Dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb: Bieżnia domowa umożliwia pełną kontrolę nad treningiem. Możesz dostosować prędkość, nachylenie, a także korzystać z różnorodnych programów treningowych, co pozwala na dopasowanie ćwiczeń do Twoich celów fitness, takich jak poprawa kondycji, spalanie tłuszczu, czy budowanie wytrzymałości.

Bezpieczeństwo i prywatność: Treningi na bieżni domowej są bezpieczniejsze niż bieganie na zewnątrz, szczególnie w godzinach wieczornych lub w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto, trening w domowym zaciszu daje prywatność i komfort, co jest szczególnie ważne dla osób początkujących lub tych, którzy wolą ćwiczyć w samotności.

Łatwość monitorowania postępów: Wiele bieżni oferuje zaawansowane opcje śledzenia postępów, takie jak monitory tętna, liczniki kalorii czy zapisywanie danych treningowych. To pozwala na dokładne monitorowanie Twojego postępu i dostosowywanie treningów w celu osiągnięcia lepszych wyników.

Wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne: Regularne ćwiczenia na bieżni pomagają nie tylko w budowaniu kondycji fizycznej, ale także przynoszą korzyści dla zdrowia psychicznego, redukując stres i poprawiając nastrój.

Bieżnia domowa to nie tylko urządzenie treningowe, ale inwestycja w Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i spójność rutyny fitness, dostosowana do Twojego trybu życia i potrzeb.

VIII. Funkcje dodatkowe i technologia w nowoczesnych bieżniach elektrycznych

Zaawansowane możliwości nowoczesnych bieżni

Nowoczesne bieżnie domowe wykraczają daleko poza podstawowe funkcje, oferując szeroki zakres zaawansowanych technologii i dodatkowych opcji, które znacząco podnoszą jakość i atrakcyjność treningów. Wśród tych innowacji znajdziemy zarówno rozwiązania zwiększające komfort, jak i takie, które motywują do intensywniejszych ćwiczeń.

Interaktywne programy treningowe: wiele bieżni oferuje zintegrowane programy treningowe, które automatycznie dostosowują prędkość i nachylenie do zaplanowanego treningu. Pozwala to na różnorodne i dynamiczne sesje, które mogą naśladować realistyczne trasy biegowe.

Połączenie z aplikacjami fitness: nowoczesne bieżnie domowe często oferują możliwość synchronizacji z aplikacjami fitness, co otwiera drzwi do nowych, zaawansowanych sposobów treningu. Te aplikacje pozwalają na monitorowanie postępów w treningu, dostęp do dodatkowych planów treningowych, a nawet na rywalizację z innymi użytkownikami.

Wśród najlepszych marek bieżni dostępnych na toursport.pl, możemy znaleźć modele kompatybilne z następującymi aplikacjami:

 • FitShow: to wszechstronna aplikacja, która pozwala na dostosowanie treningów do Twoich indywidualnych celów. Oferuje zarówno opcje dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, umożliwiając śledzenie postępów i dostosowywanie treningów w czasie rzeczywistym. (Bieżnie z tym programem w TourSport )

 • JRNY: aplikacja ta dostarcza spersonalizowane treningi, które dostosowują się do Twojego poziomu kondycji i celów treningowych. Z JRNY możesz również korzystać z treningów prowadzonych przez trenerów oraz dostępu do różnorodnych wirtualnych tras biegowych. (Bieżnie z tym programem w TourSport )

 • iFit: jest to jedna z najbardziej popularnych aplikacji w świecie fitness, oferująca szeroki zakres treningów prowadzonych przez profesjonalnych trenerów. Dzięki iFit, użytkownicy mogą brać udział w biegach na całym świecie, korzystając z interaktywnych funkcji i wizualizacji tras.(Bieżnie z tym programem w TourSport )

 • Reebok Fitness App: aplikacja stworzona przez renomowaną markę fitnessową, która oferuje szereg treningów i programów dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania. Z jej pomocą, użytkownicy mogą skutecznie planować i realizować swoje cele treningowe.(Bieżnie z tym programem w TourSport )

iFit PRO-FORM aplikacja do bieżni elektrycznej

Ekrany dotykowe i multimedia: nowoczesne bieżnie często wyposażone są w duże ekrany dotykowe, które nie tylko ułatwiają nawigację, ale także umożliwiają oglądanie filmów czy słuchanie muzyki podczas treningu. To znacznie urozmaica treningi i sprawia, że są one bardziej angażujące.

Monitorowanie zdrowia: zaawansowane modele oferują funkcje monitorowania zdrowia, takie jak pomiary tętna czy kalkulacja spalonych kalorii. Dzięki tym danym, możesz precyzyjnie dostosować intensywność treningu do Twoich potrzeb i celów.

Bezpieczeństwo: nowoczesne bieżnie są wyposażone w systemy bezpieczeństwa, takie jak klucze bezpieczeństwa czy automatyczne wyłączanie, co jest szczególnie ważne dla osób początkujących lub treningów w domach z małymi dziećmi.

Technologia i funkcje dodatkowe w bieżniach domowych nie tylko ułatwiają osiąganie lepszych wyników treningowych, ale także sprawiają, że ćwiczenia stają się przyjemniejsze i bardziej motywujące. Inwestując w bieżnię z dodatkowymi funkcjami, inwestujesz w swoją przyszłość fitnessową, która będzie pełna satysfakcjonujących i różnorodnych treningów.

IX. Najczęstsze pytania i odpowiedzi (FAQ) dotyczące bieżni elektrycznych.

W tej sekcji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania dotyczące wyboru i użytkowania bieżni domowej, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jaką moc silnika powinienem wybrać?

Odp.: Moc silnika jest kluczowa dla wydajności bieżni. Dla użytkowników domowych zalecamy wybór modelu z mocą ciągłą co najmniej 2.0 HP dla biegania i 1.5 HP dla chodzenia lub joggingu. Większa moc jest zalecana dla cięższych użytkowników lub dla intensywnego użytkowania.

Czy warto inwestować w bieżnię z elektroniczną regulacją nachylenia?

Odp.: Tak, regulacja nachylenia znacznie zwiększa różnorodność treningów. Pozwala na imitację biegu pod górę, co jest świetnym sposobem na zwiększenie intensywności treningu i zaangażowanie różnych grup mięśniowych.

Jak ważny jest rozmiar pasa biegowego?

Odp.: Rozmiar pasa biegowego ma duże znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa. Dłuższy pas jest zalecany dla wyższych użytkowników lub tych, którzy preferują szybkie biegi. Szerokość pasa powinna zapewniać wystarczającą przestrzeń dla swobodnego kroku.

Czy bieżnia składana to dobry wybór?

Odp.: Bieżnie składane są idealne dla osób z ograniczoną przestrzenią. Współczesne modele składanych bieżni oferują wysoką jakość i wydajność, a ich łatwe składanie i przechowywanie sprawiają, że są wygodne w użytkowaniu.

Jak często należy serwisować bieżnię?

Odp.: Regularna konserwacja jest kluczowa dla zachowania bieżni w dobrym stanie. Zaleca się czyszczenie pasa biegowego i sprawdzanie napięcia pasa co kilka miesięcy, a także smarowanie pasa zgodnie z instrukcją producenta.

Czy bieżnie są bezpieczne dla stawów?

Odp.: Bieżnie są zazwyczaj bezpieczniejsze dla stawów niż bieganie na twardych powierzchniach, jak asfalt, dzięki systemom amortyzującym. Wysokiej jakości bieżnie zapewniają lepszą amortyzację, co może zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Czy mogę używać aplikacji fitness z moją bieżnią?

Odp.: Wiele nowoczesnych bieżni oferuje możliwość synchronizacji z aplikacjami fitness, co umożliwia śledzenie postępów i dostęp do dodatkowych treningów. Sprawdź specyfikację modelu, aby upewnić się, że jest kompatybilna z aplikacjami, których chcesz używać.

Podsumowanie i nasze propozycje najlepszych bieżni domowych.

Inwestycja w zdrowie i samopoczucie

Wybór bieżni domowej to znacząca inwestycja w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Przy wyborze odpowiedniego modelu, ważne jest, aby uwzględnić osobiste potrzeby i cele treningowe. Dobra bieżnia dostosowana do Twoich wymagań zapewni nie tylko efektywne treningi, ale także przyczyni się do poprawy ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej.

Wybierz mądrze: długotrwała satysfakcja z treningów na bieżni jest możliwa dzięki starannemu wyborowi urządzenia, które spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wytrzymałości. Pamiętaj, że odpowiednio dobrana bieżnia to nie tylko narzędzie do ćwiczeń, ale partner w dążeniu do zdrowego stylu życia.

Propozycje popularnych bieżni elektrycznych wysokiej jakości w 2024 roku.

1. Bieżnia Elektryczna Składana 2,6 CHP NordicTrack EXP 5i

NordicTrack EXP 5i to zaawansowana technologicznie bieżnia, która łączy w sobie komfort, wydajność i łatwość przechowywania. Z silnikiem o mocy 2,6 CHP, ten model jest idealny dla osób poszukujących wszechstronnego urządzenia do regularnych treningów w domu. Wyposażona w szereg funkcji, takich jak interaktywne treningi, duża przestrzeń do biegania oraz łatwy system składania, sprawia, że treningi są nie tylko efektywne, ale także przyjemne. Zobacz produkt.

Bieżnia Elektryczna Składana 2,6 CHP NordicTrack EXP 5i2. Bieżnia Elektryczna Składana T25 3,75CHP Bowflex

Bowflex T25 to potężna i wszechstronna bieżnia, idealna dla całej rodziny. Z mocnym silnikiem 3,75 CHP, ten model jest przeznaczony dla użytkowników o różnym poziomie zaawansowania, od początkujących po profesjonalistów. Dzięki dużej przestrzeni do biegania, zaawansowanym funkcjom treningowym oraz łatwości składania, T25 to doskonały wybór dla tych, którzy cenią wygodę i różnorodność treningów. Zobacz produkt.

Bieżnia elektryczna składana T25 3,75CHP BOWFLEX

3. NordicTrack Bieżnia Elektryczna Commercial 1250

NordicTrack Commercial 1250 to bieżnia premium, stworzona z myślą o intensywnych, codziennych treningach. Wyposażona w solidny silnik 3,0 CHP i szereg zaawansowanych funkcji, w tym dużą przestrzeń biegową, elektroniczną regulację nachylenia i interaktywne treningi, jest idealnym wyborem dla zaawansowanych biegaczy. Ten model łączy profesjonalne funkcje z niezawodnością i wytrzymałością, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają najwyższej jakości sprzętu do użytku domowego. Zobacz produkt.

Bieżnia elektryczna składana 3,0 CHP NORDICTRACK COMMERCIAL 1250
Może Cie zainteresować: Bieżnia domowa - jak wybrać raz a dobrze? (Poradnik)