;
0 szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

OUTHORN

small_outhorn-logo-607166.png

Oferta Polskiej marki Outhorn obejmuje trzy kolekcje: turystyczną letnią oraz zimową. W każdej z wymienionych grup znajdują się określone typy produktów, charakteryzujące się perfekcyjnym wykonaniem i dobrymi jakościowo materiałami. Fenomen ubrań Outhorn polega na tym, że są odpowiednie do noszenia w każdym miejscu. Klienci czują się w nich dobrze zarówno na narciarskim stoku, jak i w środku miasta na codziennych zakupach.

Outhorn – sportowa odzież, na każdą okazję

Odzież Outhorn przeznaczona jest głównie dla młodych kobiet i mężczyzn, mieszczących się w przedziale wiekowym 20 – 35 lat. Nie oznacza to jednak, że osoby starsze nie znajdą w kolekcji odpowiednich dla siebie elementów garderoby. Część z produktów przeznaczona jest do noszenia na co dzień, co spotyka się z duża aprobatą klientów. Ubrania w dużej mierze są wielofunkcyjne, nadają się zarówno się do amatorskiego uprawiania sportu, jak i do codziennych spacerów na świeżym powietrzu.

Podróżnicze akcesoria Outhorn

Outhorn specjalizuję się także w dystrybucji akcesoriów podróżniczych i turystycznych, jak karimaty, opaski odblaskowe, śpiwory, pojemne miejskie plecaki, torby podróżnicze i inne akcesoria. Plecaki i torby wykonane są z materiału Serugo, który charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Specjalne konstrukcje, odprowadzają nadmiar wilgoci, który dostaje się do wewnątrz materiału, chociażby podczas wędrówek w deszczu. Karimaty z logo Outhorn są wykonane z ultra lekkiej pianki, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się do każdego bagażu.

Wybierając się w podróż pamiętaj o zabraniu ze sobą ciepłej odzieży z oferty TourSport oraz podróżniczych akcesoriów Outhorn. Zachęcamy również do wejścia w naszą zakładkę Outlet, gdzie wymieniony asortyment znajdziesz w korzystnej cenie.

Produkty 1 do 30 z 206

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 7

Produkty 1 do 30 z 206

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 7